Kwiecień
23

Partnerzy

23.04.2015 15:33

Polska Agencja Prasowa

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

www.pap.pl

LEGALNA KULTURA

Legalna Kultura powstała, ponieważ świat ma wiele twarzy. Żyjemy w cywilizacji różnorodności.

Naszą intencją jest, by w tej różnorodności nie zatracić wartości podstawowych, idei fundamentalnych dla kultury, takich jak: bycie fair wobec innych, możliwość wyboru i prawo do poszanowania tego, co jest naszym wkładem w kulturowy rozwój.

www.legalnakultura.pl

PRESS

Miesięcznik „Press” kierowany jest do dziennikarzy, szefów marketingu, pracowników public relations, agencji reklamowych, media planerów oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami.

www.press.pl

Koło Naukowe Własności Intelektualnej „IP” WPiA UW

Studenckie koło naukowe działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego od 2005 r. Jego celem jest organizowanie i rozwijanie życia naukowego, propagowanie i pogłębianie wiedzy prawniczej z zakresu szeroko rozumianej własności intelektualnej, szerzenie kultury prawnej oraz uświadamianie społeczności studenckiej potrzeby poszanowania praw własności intelektualnej.

www.ip.wpia.uw.edu.pl

Foto-Kurier

Foto-Kurier jest uważany za najbardziej wiarygodny i opiniotwórczy miesięcznik poświęcony fotografii dostępny na polskim rynku.

www.foto-kurier.pl

WP Fotoblogia

Największy w Polsce serwis poświęcony fotografii, część Grupy Wirtualna Polska – lidera w Polskim internecie. Codziennie inspiruje, doradza jak robić lepsze zdjęcia, który aparat wybrać.

fotoblogia.pl

Dodaj komentarz